Lidl szuka studentów i absolwentów na staż. Oto co im oferuje

 

Lidl szuka studentów i absolwentów na staż. Oto co im oferuje

Sieć dyskontów Lidl rusza z kolejną edycją programu stażowego "The Lidl way to career". Firma poszukuje od udziału w nim studentów oraz absolwentów, którzy nie ukończyli jeszcze 30 roku życia. Nabór chętnych trwa do końca marca.

Lidl Polska poszukuje osób, które będą chciały nabyć nowe doświadczenie zarówno w centrali, jak i w biurach sprzedaży firmy w obszarach takich jak: zakupy, sprzedaż, finanse, księgowość, controlling, marketing oraz personalny. W zdalnej rekrutacji do The Lidl Way to Career mogą uczestniczyć osoby ze statusem studenta lub absolwenci do 30. roku życia.

- W Lidl Polska stażystów traktujemy bardzo poważnie - mają szanse samodzielnie wykonywać zadania oraz prowadzić projekty. Część z nich może liczyć również na dalsze zatrudnienie - po zeszłorocznej edycji aż 70 proc. stażystów zostało z nami na dłużej, otrzymując ofertę pracy - mówi Jakub Ostrowski, kierownik działu rekrutacji i budowania marki pracodawcy w Lidl Polska, cytowany w komunikacie.

Trzymiesięczny staż w Lidlu podczas wakacji

Program stażowy w Lidlu rozpocznie się 1 lipca 2021 roku i zakończy 30 września. Firma zapewnia stażystom pełną umowę stażową, szkolenie w strukturach sprzedaży i logistyki magazynowej, wdrożenie w dziale docelowym i realizację samodzielnego projektu oraz możliwość współpracy ze specjalistami w swoich dziedzinach.

Lidl proponuje stażystom 3500 zł brutto miesięcznie. To więcej niż w zeszłym roku.

Przypomnijmy, że początkujący kasjerzy w sklepach sieci zarabiają co miesiąc 3 550 zł brutto do 4 350 zł (od 2 590 zł do 3 155 zł na rękę). Po roku pracy firma gwarantuje wzrost płacy do poziomu od 3 650 zł do 4 550 zł brutto (2 661 zł - 3 296 zł netto), a po dwóch latach stażu pracy od 3 900 zł do 4 800 zł brutto (2 837 zł - 3 472 zł netto).

Firma Lidl Polska posiada w Polsce ponad 750 sklepów i 11 centrów dystrybucyjnych. Centrala Lidla mieści się w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem, firma też biuro w Warszawie.

Comments