Ceny nieruchomości rosną? Wciąż możesz na nich zarabiać

 

Ceny nieruchomości rosną? Wciąż możesz na nich zarabiać

Zamknięte biura i hotele, obostrzenia w wyjazdach zagranicznych i niepewność w planowaniu urlopów. Pandemia na trwałe zmieniła sposób, w jaki pracujemy, podróżujemy i wypoczywamy. To m.in. stąd rosnący popyt Polaków na własne apartamenty rekreacyjne.

Dla jednych zakup własnego apartamentu to szansa na łączenie odpoczynku z pracą zdalną, dla innych pomysł na dodatkowy zarobek w rosnącym segmencie branży turystycznej. Dodatkową motywacją są oczywiście niskie stopy procentowe, przez które większość Polaków traci wiarę w sens oszczędzania na lokatach. Polskie kurorty przyciągają zatem coraz więcej gości, szukających nie tylko kontaktu z przyrodą, ale też bezpiecznej lokaty kapitału.

Jedną z najciekawszych inwestycji apartamentowych jest Rezydencja Niechorze, realizowana w malowniczej części Wybrzeża Trzebiatowskiego. Na kameralnej działce, położonej przy samej plaży i otoczonej przyrodą, powstaje 89 luksusowych apartamentów. To pierwszy etap inwestycji realizowanej przez doświadczonego dewelopera – Grupę Multico. W ramach kolejnych etapów powstanie tu m.in. całoroczny basen, strefy rekreacyjne i restauracje.

Zakupiony lokal można wykorzystywać na własne potrzeby lub wynajmować gościom. Na turystów czeka m.in. czysta, szeroka, piaszczysta plaża. Spotkać można przy niej tradycyjne kutry rybackie, będące nieodłącznym elementem tutejszego kolorytu. Blisko jest stąd nad jeziora i do lasów. Można też korzystać z malowniczych szlaków turystycznych i wielu historycznych atrakcji. Dzięki dogodnemu położeniu łatwo dojadą tu mieszkańcy centralnych i południowych regionów Polski.

Jak wskazuje Małgorzata Rożek, Dyrektor Biura Zarządu spółki Multico, przyszli właściciele mogą skorzystać z kompleksowego wsparcia w zarządzaniu lokalem, pozyskiwaniu najemców, obsługi rezerwacji oraz codziennej troski o nieruchomość. Jeśli klient kupuje apartament na własne potrzeby, może do woli cieszyć się wypoczynkiem. Może też zarabiać na wynajmie, samodzielnie poszukując gości lub jako pasywny inwestor, powierzyć te zadania profesjonalnemu podmiotowi – dodaje Rożek.

Sprzedaż apartamentów w Rezydencji Niechorze ruszyła kilka miesięcy temu. Chętnych nie brakuje, tym bardziej, że klucze do w pełni wyposażonych lokali dostępne będą już za dwa miesiące czyli w maju. Tym samym kupujący będą więc mogli cieszyć się całym sezonem letnim.

Zainteresowani Rezydencją Niechorze będą mogli wybierać spośród trzech stylów, w których zostały zaprojektowane apartamenty. Pakiet Classic pozwala oferować coś dla wielbicieli elegancji, pakiet Modern Loft dedykowany jest tym, którzy cenią prostotę nowoczesnych wnętrz, zaś pakiet Eco Boho przeznaczony jest dla miłośników natury i detali z nią związanych. Wszystkie apartamenty zostaną wykończone „pod klucz”, tak aby Klienci otrzymali gotowe do zamieszkania apartamenty, ale jednocześnie stylistycznie dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Co więcej, niezależnie od wybranego pakietu każdy apartament jest kompletnie wyposażony w standardzie hotelowym, ale z indywidualnym domowym klimatem.

Comments