ZONY z permanentnym banem na Twitchu

 

ZONY z permanentnym banem na Twitchu

Zony od kilku dni ma permanentnego bana na Twitchu.Przypomnijmy jednak, że "trwały" ban wcale nie oznacza, że streamer nigdy nie wróci już na platformę TTV. Dostał możliwość odwołania się, a komunikat, który otrzymał, jest wysyłany automatycznie do każdego, kto zostaje zbanowany na 30 dni lub dłużej.

O banie streamer poinformował zaraz po przerwanej transmisji na żywo. Na swoim Instagramie napisał, że "dostał permanentnego bana prawdopodobnie za to, że przez sekundę w serialu nie była ocenzurowana pupa dziecka".

ZONY podzielił się z nami wiadomością od Twitcha, która mówi o naruszeniu warunków korzystania z usługi. W treści wiadomości czytamy, że zawieszenie konta jest trwałe, a usługa może zostać przywrócona tylko po pomyślnym rozpatrzeniu odwołania.

Dziś po południu streamer podzielił się aktualizacją gdzie napisał, że jak tylko dowie się czegoś więcej w sprawie, będzie o tym informował. Na informacje od Macieja czekamy i my, a gdy ten tylko je przekaże, ten wpis zostanie zaktualizowany o najnowsze wieści.

Comments