Rejestracja zawodników na Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RENEX Soldering Championship 2021

Rejestracja zawodników na Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RENEX Soldering Championship 2021

 Mistrzostwa Polski w Lutowaniu – RENEX Soldering Championship są dorocznym wydarzeniem branżowym, które uzyskało ogromne uznanie i zainteresowanie wśród polskich specjalistów produkcji i naprawy pakietów elektronicznych i wpisało się na stałe w kalendarz wydarzeń branży elektronicznej.

Piąta Edycja Mistrzostw Polski w Lutowaniu zostanie zorganizowana w dniach 3...5 listopada 2021, wspólnie z targami Warsaw Industry Week w Nadarzynie. Rejestracja zawodników rozpoczęła się 15 września. Organizator – Grupa RENEX, zaplanował zawody w dwóch kategoriach: 

1. Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu – kategoria dla uczniów i studentów szkół; 

2. Mistrz Polski w Lutowaniu – kategoria kierowana do przedstawicieli firm przemysłu elektronicznego. 

Wkrótce dowiemy się, która z firm może szczycić się Mistrzem Polski w Lutowaniu oraz być może przyszłym Mistrzem Europy czy Świata. W tej dziedzinie Mistrz Polski z 2017 roku – pan Grzegorz Szymańczuk zdobył tytuł Mistrza Europy.

Organizatorem wydarzenia od samego początku jego istnienia jest RENEX Group – jedna z największych i najdłużej działających polskich firm z branży elektronicznej, która w tym roku połączyła siły z PTAK Warsaw Expo – jedną z najprężniej działających polskich spółek wyspecjalizowanych w organizacji wydarzeń targowych. Jak zapowiadają organizatorzy – nawiązanie tej współpracy oznacza jeszcze więcej emocji i atrakcji w jednym miejscu dla wszystkich uczestników – zarówno zawodników, jak i widzów. Oprócz nagród pieniężnych Grupa RENEX, będąca sponsorem i organizatorem reprezentacji Polski w Lutowaniu, zapewni dodatkowo przygotowania do zawodów oraz pokrycie kosztów wyjazdu i pobytu na Mistrzostwach Europy i Świata w Lutowaniu.

Comments